Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Zhang

Numer telefonu : 86-18510160891

Free call
Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd

Zmieniłeś się dzięki naszej nauce, a świat jest piękniejszy dzięki twojej przemianie.

 

  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: SINCOHEREN, coolplas, Razorlase, UniChill, MONALIZA Ilość pracowników: 260~300
Coroczne wyprzedaże: 22 million-29 million Rok założenia: 1999
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Sincoheren jest starszym dostawcą sprzętu medycznego i estetycznego założonym w 1999 roku. W ciągu ostatnich 19 lat Sincoheren skupiał się na opracowywaniu różnych urządzeń medycznych i kosmetycznych. Nasza siedziba znajduje się w Zhongguancun w dystrykcie Haidian w Pekinie.

 

Chiny Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd profil firmy 0

Jako przedsiębiorstwo high-tech Sincoheren posiada certyfikat na produkcję i sprzedaż instrumentów medycznych oraz posiada niezależne prawa własności intelektualnej. W firmie ustanowiliśmy dział badawczo-rozwojowy, dział sprzedaży, dział produkcji, dział kontroli jakości i dział administracji ogólnej itp. Sincoheren posiada duże zakłady o powierzchni 5000 ㎡, wśród których budynki biurowe zajmują 2/5. Obecnie zatrudniamy 300 osób. Przyczyniając się do potężnej techniki. i usług najwyższej klasy, Sincoheren szybko wchodzi na międzynarodowy rynek w ostatnich latach i nasza roczna sprzedaż rośnie do setek miliardów juanów.

 

Sukcesywnie w ciągu ostatnich 19 lat Sincoheren opracował medyczny przyrząd do laserowego leczenia skóry (laser Nd Yag), urządzenie medyczne z pulsującym światłem intencyjnym, maszynę do wyszczuplania ciała RF, laserową maszynę do usuwania tatuażu, laserowe urządzenie do usuwania włosów, ułamkowy sprzęt laserowy CO2, zamrażanie tłuszczu coolplas maszyna i maszyna HIFU, niezawodna jakość i przemyślana obsługa posprzedażna sprawiają, że jesteśmy tak popularni wśród partnerów.

 

Instrument do terapii laserowej Monaliza Q-switched Nd: YAG, jedna z marek Sincoheren, to pierwszy laserowy sprzęt do leczenia skóry, który otrzymał certyfikat CFDA w Chinach.

 

Chiny Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd profil firmy 1

Chiny Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd profil firmy 2

 

 

Historia

Beijing Sincoheren S&T Development co., Ltd, założona w 1999 roku, jest jednym z największych i najwcześniejszych profesjonalnych producentów sprzętu medycznego i estetycznego w branży hi-tech. Posiadamy własny dział badań i rozwoju, fabrykę, międzynarodowe działy sprzedaży, zagranicznych dystrybutorów i dział obsługi posprzedażnej. Jako przedsiębiorstwo high-tech Sincoheren posiada certyfikat na produkcję i sprzedaż instrumentów medycznych oraz posiada niezależne prawa własności intelektualnej. W firmie ustanowiliśmy dział badań i rozwoju, dział sprzedaży, dział produkcji, dział kontroli jakości i dział administracji ogólnej itp. Kolejno w ciągu ostatnich 18 lat Sincoheren opracował medyczny przyrząd do laserowego leczenia skóry (laser Nd Yag), intensywne światło pulsacyjne urządzenie medyczne, wyszczuplająca maszyna RF, laserowa maszyna do usuwania tatuażu, laserowe urządzenie do usuwania włosów, frakcyjny sprzęt laserowy CO2, maszyna do zamrażania tłuszczu coolplas i maszyna HIFU. Niezawodna jakość i przemyślana obsługa posprzedażna sprawiają, że jesteśmy tak popularni wśród partnerów. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do depilacji skóry i wyszczuplania ciała. Kuma, Coolplas i Monaliza to nasze znane marki. Posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju, Fabrykę, Dział Sprzedaży Międzynarodowej, Dystrybutorów Zagranicznych oraz Dział Obsługi Posprzedażnej. Nasze urządzenia są różne od serii IPL, serii Laser, serii RF do serii KUMA Body Shape, kawitacji ultradźwiękowej, Elite i LED-PDT itp. Świadczymy również usługi OEM i ODM w oparciu o życzenia Klientów. Sincoheren zawsze kładł nacisk na innowacyjność i użyteczność oraz pomagał klientom w doskonaleniu każdego elementu podczas procesu rozwoju produktu.

Chiny Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

 

System serwisowy Sincoheren składa się z 3 części: działu sprzedaży, obsługi instrukcji dinical oraz działu obsługi posprzedażnej.

 

1. Dział Sprzedaży

W dziale sprzedaży około 80% członków posiada tytuł licencjata lub wyższy. Ten dział ma na celu przedstawienie naszym sprzętom kosmetycznym potencjalnym nabywcom, polecanie klientom najbardziej odpowiednich modeli i pomaganie w przeprowadzaniu badań rynku, analizie korzyści i planowanie reklamy itp.

 

 

2. Zakład Instrumentów Klinicznych

Ten dział jest odpowiedzialny za oferowanie dietetycznych instrukcji dla pacjentów, takich jak rozwiązywanie typowych problemów związanych z instalacją i obsługą maszyn oraz leczeniem. Członkowie tego działu mają bogatą wiedzę naukową. Regularna wizyta powrotna jest cenna.

 

 

3. Dział obsługi posprzedażnej

Dział obsługi posprzedażnej podzielony na zespół krajowy i zespół zagraniczny składa się z 26 doświadczonych profesjonalistów, wśród których część krajowa obejmuje 16 członków, którzy są inżynierami średniego lub wyższego szczebla. testować nową maszynę, oferować instrukcje obsługi, sprawdzać i naprawiać sprzęt oraz regularnie przeprowadzać wizytę powrotną. Mamy w tym dziale kilku doktorów i magistra.

 

Chiny Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół

Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd., założona w 1 9 9 9, jest jednym z największych i najwcześniejszych profesjonalnych producentów urządzeń medycznych i estetycznych. Posiadamy własny dział badań i rozwoju, fabrykę, sprzedaż międzynarodową działy, dystrybutorzy zagraniczni i dział obsługi posprzedażnej. Istnieją 4 międzynarodowe działy sprzedaży. Dział Europejski, Dział Azji Południowo-Wschodniej, Dział Bliskiego Wschodu, Dział Amerykański. Pozwala to naszym klientom na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf